Cookies
Підтвердити мій вибір
Дозвольте всім

Відхилити все

Нестандартні рішення

Приймаючи до уваги кількість та різноманітність потреб клієнтів у питаннях організацій сучасних ванних кімнат, ми постійно розвиваємо нашу пропозицію спеціалізованих, нестандартних рішень. Як один із ведучих виробників душових кабін, ми спеціалізуємося на виготовленні скла за індивідуальним замовленням, скоси та зрізи скла, можна точно адаптувати до стін із нахилом.

Асортимент різних кольорів профілю або типу скла дозволяє виготовляти душову кабіну відповідно до ваших ідей та побажань. Спеціальні рішення також включають рішення, розроблені спеціально для дуже маленьких ванних кімнат, залишаючи досить місця для душової кабіни, і водночас надаючи можливість використовувати вільний простір оптимально.

Оберіть ваш простір

#MINI_zone
#MINI_zone
#MAXI_zone
#MAXI_zone
#Скоси & CUT-OUT_zone
#Скоси & CUT-OUT_zone
#NICHE_zone
#NICHE_zone
#COMPLEX_zone
#COMPLEX_zone

Оберіть свій колір

#BLACK LINE
#WHITE LINE
#GOLD LINE
preloading

#MINI_zone

Наша пропозиція:
Кутовий вхід зі складними дверима
Невелика ванна кімната, в якій важливо встановити все необхідне обладнання для ванної кімнати та відсутність вільного місця в ній часто є основною причиною планування ванни без кутової душової кабіни. Однак наше рішення складеної двері дозволяє оптимально використовувати простір, як під час прийняття душу, так і при щоденному використанні ванної кімнати.

Двері складаються всередину і займають мало місця. Якщо нам не потрібен душ, ми отримуємо відкриту площадку, яка зазвичай недоступна зі стандартною душовою кабіною. Завдяки унікальному дизайну петель, двері можна повністю скласти, що значно економить місце в дуже маленькій ванній кімнаті.

Кутовий вхід зі складними дверима доступний для деяких моделей серії: DIVERA, SOLINO.
Повернутися до вибору місця
preloadingpreloading

#MAXI_zone

Наша пропозиція:
Душова кабіна U-подібної збірки
У сучасному дизайні інтер'єру ванна кімната стає все більш важливою. Простір стає більше, освітлений природним сонячним світлом, який потрапляє прямо через вікна. Це не тільки місце, де ми піклуємося про щоденну гігієну, але все частіше і частіше наша приватна, домашня SPA. Особливо ефектно в таких великих ванних кімнатах виглядають зручні широкі душові кабіни з додатковою бічною панеллю. Така кабіна може стати центральним, неординарним елементом вашого простору.

Душова кабіна в U-подібної збірки є ідеальним рішенням для ванних кімнат з більшою площею, ми можемо вільно розміщувати душову кабіну нестандартним чином де завгодно, не обов'язково в одному з кутів кімнати. U-подібна збірка в основному характеризується великою кількістю скляних елементів, кабіна складається з двох бічних панелей і однієї або двох дверей і додаткових стабілізуючих елементів в разі якщо це безкаркасна кабіна.

Душова кабіна в U-подібної збірки доступна в серіях: CADURA, DIVERA, PUR, TOP-LINE S.
Повернутися до вибору місця
preloadingpreloading

#Скоси & CUT-OUT_zone

Наша пропозиція:
Двері з укороченою бічною панеллю, скосом або вирізом
У мансардних приміщеннях або в кімнатах зі скошеними стінами часто дуже складно обладнати ванну кімнату зі стандартною душовою кабіною. Однак, з можливістю вирізів і скосів скла, скло бічної панелі може бути адаптоване до будь-якого необхідного куту нахилу.

Аналогічним чином, можуть бути зроблені необхідні поглиблення на двері для регулювання бічної панелі при стінах з нахилом. Всі замовлення на душові кабіни з індивідуальними вирізами перевіряються нашими інженерами-конструкторами на предмет здійсненності і конструктивно реалізуються, щоб знайти найкраще можливе рішення для кожного окремого випадку.

Двері з укороченим бічною панеллю скосом або вирізом доступні в серіях: CADURA, DIVERA, PUR, TOP-LINE S.
Повернутися до вибору місця

#NICHE_zone

Наша пропозиція:
Двері в нішу з поворотним профілем
Складний дизайн ванної кімнати, не рівні стіни або іноді використання вже існуючої ніші в ванній кімнаті - це прекрасні можливості для використання двері SanSwiss з поворотним профілем, який дозволяє встановити двері в ніші під будь-яким кутом. Таке рішення дозволяє використовувати існуючу нішу незвичайного розміру і створити зручну душову зону.

Двері в ніші з поворотним профілем доступні для деяких моделей в серіях: ANNEA, DIVERA, PUR, SOLINO, TOP-LINE S. Стандартні двері в ніші доступні для всіх серій.
Повернутися до вибору місця

#COMPLEX_zone

Наша пропозиція:
Двері з укороченою бічною панеллю
Це рішення дозволяє скоротити бічну панель душової кабіни до висоти, що відповідає висоті ванни, і, в залежності від моделі, встановити її безпосередньо на ванну або поруч з нею.

Одночасний комфорт від швидкого прийняття душу або довге розслаблення у ванній. З рішеннями SanSwiss ви можете досягти ефект, як в банному салоні, навіть для невеликих ванних кімнат. Завдяки укороченій бічній панелі, яка встановлена безпосередньо на ванну або поруч з нею - в залежності від моделі - душова кабіна може бути розміщена ​​в поєднанні з ванною.

Двері з укороченою бічною панеллю доступні для деяких моделей серії: CADURA, DIVERA, PUR, SOLINO, TOP-LINE S.
Повернутися до вибору місця
preloadingpreloading

#BLACK LINE

Наша пропозиція:
Душова кабіна з чорним профілем
BLACK LINE - це колекція душових кабін SanSwiss з елементами матового чорного кольору. Це ідеальне поєднання мінімалістською естетичної форми з функціональністю.
М'яко пов'язані в лінії, форми і пропорції створюють композиції, які гармонійно синхронізуються з будь-яким інтер'єром. Це модна класика і екстравагантність сучасного дизайну.

Колекція створена для людей, які цінують класичну елегантність, сучасний дизайн і найвищі стандарти. Чорне оздоблення - це лофт і модерністський дизайн, який надає інтер'єру ванної кімнати простір, порядок і простоту.

У BLACK LINE входять душові кабіни серій ANNEA, CADURA, DIVERA, EASY, SOLINO, TOP-LINE S.
Повернутися до вибору місця
preloading

#WHITE LINE

Наша пропозиція:
Душова кабіна з білим профілем
WHITE LINE - це нова колекція матових білих душових кабін, елегантне поєднання білої простоти в поєднанні з мінімалістським дизайном. Пропозиція для неупереджених людей, які люблять відкривати для себе щось нове і екстравагантне. Моделі WHITE LINE відрізняються легкістю, яка випромінюється завдяки білому кольору. Колір, який тонко і природно пристосовується до оточуючого простору і дозволяє створити вам спокійний, але виразний дизайн ванної кімнати.

Матово-біла обробка душових кабін в теперішній час є однією з найбільш цікавих ідей, яка ідеально вписується в сучасну тенденцію дизайну ванної кімнати, дизайну інтер'єру та декору.

WHITE LINE включає в себе душові кабіни CADURA, EASY.
Повернутися до вибору місця

#GOLD LINE

Наша пропозиція:
GOLD LINE - душові кабіни з золотим профілем
Золото є символом розкоші, елегантності і ексклюзивності, незамінним в моді і дизайні інтер'єру. Оскільки золото передає затишне тепло, ця тенденція спостерігається в дизайні ванних кімнат протягом декількох років і в даний час ще більш посилюється завдяки повторному відкриттю золота як модного кольору в дизайні інтер'єру. GOLD LINE створює затишок у ванній кімнаті. Душова кабіна в матово-золотих тонах, сучасна і дуже індивідуальна. Золота елегантність у поєднанні з сучасною функціональністю, є яскравою родзинкою у ванній кімнаті.

Моделі колекції GOLD LINE універсальні і адаптовані одночасно і можуть бути легко інтегровані в різні стилі дизайну інтер'єру: будь то сучасний стиль, романтичний, вінтажний стиль або ванна кімната в стилі середньовіччя, GOLD LINE - це вдале поєднання витонченого дизайну, зручної ергономіки, високої функціональності і візуальної ексклюзивності.

GOLD LINE включає душові кабіни SanSwiss серії CADURA.
Повернутися до вибору місця