Cookies
Підтвердити мій вибір
Дозвольте всім

Відхилити все

ІНСТРУКЦІЇ З МОНТАЖУ

Ліворуч / Праворуч Запам'ятати:Усі розміри необхідно вказувати в міліметрах. Креслення виконуються з положення перед душовою огорожею. Ліва та права скляні панелі класифікуються, як показано на малюнку нижче.Виміри треба проводити тільки після укладання кахельної підлоги та облицювання стін.Правильний вимір встановних розмірів місця монтажу кабіни має на увазі, що кабіна буде встановлена максимально надійно. Стіни кабіни будуть надійно примикати до стін ванної кімнати, де не буде ніяких щілин та проміжків.При виготовленні душових кабін, призначених для установки на піддон, передбачено відповідне зрушення від краю піддону.Встановення душової кабіни на керамічну плитку підлоги. Будь ласка, при стандартних замовленнях враховуйте, що фактичні розміри душової кабіни менші, ніж номінальні розміри кабіни, у зв'язку з описаним вище відступом при установці кабіни на піддон. Це означає, наприклад, SWING - LINE розпашні двері з бічною стінкою, номінальні розміри якої 900 мм х 900 мм, а фактичні - 870 мм х 870 мм (від стіни ванної кімнати до центру скла). Тому при замовленні кабіни із стандартними розмірами з установкою на керамічну підлогу, необхідно враховувати технічну інформацію про виріб, яка представлена у кінці кожної серії прайс-листа.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ВИМІРАМ

У НІШІ

У НІШІ

1) виміряйте ширину зверху, посередині та знизу. 2) Перевірте обидві стіни по рівню, за наявності відхилень вкажіть їх точне значення. 3) Перевірте по рівню душовий піддон (або кахельну підлогу).
В КУТКУ

В КУТКУ

1) виміряйте ширину правої та лівої сторони - відстань від стіни до зовнішньої межі піддону.2) Перевірте обидві стіни за рівнем, при наявності відхилень вкажіть їх точне значення.3) Перевірте за рівнем душовий піддон (або кахельну підлогу).
U-монтаж

U-монтаж

1) виміряйте ширину правої та лівої сторони - відстань від стіни до переднього краю піддону. Також виміряйте ширину піддона спереду