Cookies
Підтвердити мій вибір
Дозвольте всім

Відхилити все

Догляд за поверхнями зі спеціальною обробкою

Зберігайте блиск металевих поверхонь роками

Профілі, ручки, петлі та фурнітура мають, як правило, оброблену поверхню, наприклад, хромованою латунню, або анодованим алюмінієм. Для того, щоб отримувати задоволення від їх красивою поверхні протягом багатьох років, слід дотримуватися при догляді за ними певних правил:

Хромирована поверхня
Для регулярного догляду за фурнітурою необхідно використовувати виключно м'яку тканину, намочену у воді з милом. Для видалення вапняного нальоту необхідно використовувати спеціальний миючий засіб на основі лимонної кислоти.

Використовуйте виключно спеціальні засоби для чищення
Відповідний засіб для чищення легко визначається за інструкцією виробника, що знаходиться на зворотньому боці флакона, де вказані способи його застосування для відповідних поверхонь. Уважно прочитайте інструкцію із застосування і дозування для різних поверхонь.
Після очищення поверхню необхідно ретельно промити чистою водою та насухо протерти тканиною.

Уникайте певних активних речовин!
Деякі чистячі засоби містять активні речовини, які можуть привести до незворотнього пошкодження обробленої поверхні. До таких активних речовин відносяться:
Оцтова кислота (також метанова кислота, Acidum aceticum) Соляна кислота (також хлороводнева кислота, Acidum hydrochloricum) Мурашина кислота (метанова кислота або карбонова кислота, Acidum formicum) Гіпохлорит натрію (натрій хлорноватістокіслий, відбілювач - NaOCl, SAVO) Фосфорна кислота (E 338)

Ні в якому разі не використовуйте чистячі засоби, що містять вищевказані речовини! Вони пошкоджують поверхні та можуть швидко привести до видимих ​​пошкоджень.
Слід також уникати змішування різних чистячих засобів, тому що в результаті хімічної реакції при їх змішуванні може статися виділення небезпечних для здоров'я випарів. Для чищення використовуйте виключно м'яку тканину без ворсу. Не використовуйте для догляду за даними поверхнями губки з шорсткою поверхнею, жорсткі щітки або грубу тканину.
Очищення скляних поверхонь

Очищення скляних поверхонь

Кілька корисних порад, щоб душова кабіна прослужила довше

AQUAPERLE не є таким покриттям, що самоочищується ; воно зменшує відкладення накипу та інших забруднень на склі.
Тому чистка та догляд необхідні навіть для скла з покриттям AQUAPERLE.Скло з покриттям AQUAPERLE краще всього чистити вологою бавовняною тканиною, губкою або шваброю.Регулярне чищення відразу після душу зменшує відкладення накипу та інших забрудненнь з самого початку.Для ретельного очищення використовуйте санітарний очисник SanSwiss ,або неагресивний, комерційно доступний чистячий агент, який не вплине на поверхню скла.Ні за яких обставин не використовуйте агресивні домашні чистячі засоби або щітки, які можуть пошкодити покриття.Після кожного чищення обполіскуйте скло душової кабіни чистою водою та сушіть поверхню м'яким рушником.Ми рекомендуємо використовувати тільки делікатні та перевірені засоби SanSwiss, використання яких подовжує термін служби покриття AQUAPERLE, а також самого скла.

Миючі засоби SanSwiss

Спеціальні засоби SanSwiss для чищення продуктів з покриттям AQUAPERLE

GLASS CLEANER

GLASS CLEANER

Професійний засіб для чищення скла в душових кабінах. Надає скляній поверхні постійного блиску та не залишає розводів.
POWER CLEANER

POWER CLEANER

Професійний засіб для чищення душових кабін. Усуває сильне забруднення та вапняний наліт. Особливо підходить для скляних поверхонь з покриттям AQUAPERLE.
PROTECT CLEANER

PROTECT CLEANER

Професійний засіб для чищення та догляду за душовими кабінами. Ефективний захист та догляд за скляними поверхнями. Гігієнічна чистка з приємним свіжим ароматом.
МЕТАЛЕВИЙ ВОДОЗГІН SANSWISS

МЕТАЛЕВИЙ ВОДОЗГІН SANSWISS

Розкішний водозгін з нержавіючої сталі для легкого та швидкого очищення скла. Два варіанти кріплення.
SANSWISS ВОДОЗГІН ДЛЯ СКЛА

SANSWISS ВОДОЗГІН ДЛЯ СКЛА

Зручний згон для скла виготовлений із пластику з подвійними смужками для швидкої та ефективної очистки скляних поверхонь.
CLEAN & SHINE - паста для очищення і захисту піддону з литого мармуру

CLEAN & SHINE - паста для очищення і захисту піддону з литого мармуру

Очищає і захищає поверхні у ванній кімнаті від пошкоджень, а твердим поверхням, таким як хром, фарфор, пластик, литий мармур, надає красивого блиску.