Історія створення компанії "SanSwiss"

1981 - 1999рр.

Karl Wirth (Карл Вірт), власник однієї з провідних компаній на сучасному ринку - компанії «Ronal AG», вирішив створити в 1981 році нове представництво своєї компанії. Але його метою не було створення ще одного заводу в автомобільній промисловості. У французькому місті Bitche, недалеко від кордону з Німеччиною, виробництвом душових кабін було покладено початок історії виробництва санітарної техніки фірми «Ronal AG».

1999 р.

Та ж технологія, яка успішно використовувалася у виробництві алюмінієвих дисків, стала застосовуватися і у виробництві душових кабін- інновація, дизайн, якість.
Безперервне зростання обсягів продажів на ринках Франції та Німеччини призвело до того, що було прийнято рішення почати випуск цієї продукції в Чехії - на заводі з виробництва автомобільних дисків в місті Йічин, скориставшись при цьому вже наявними технічними можливостями заводу.

2000 р.

Нові виробничі потужності дозволили охопити європейський ринок та призвели до необхідності створити локальні точки з продажу готової продукції в таких країнах, як Іспанія, Чехія, Польща, а також до початку здійснення продажів і в інших країнах, наприклад у Словаччині та Угорщині.

2001 р.

Після вісімнадцяти місяців досвіду роботи в г.Йічіне прийшов час, коли виникла необхідність побудувати там новий сучасний завод, куди перемістилося б усе виробництво сантехніки. На площах розміром в 1.000м2 за допомогою новітніх технологій та при підвищених вимогах до якості, випускається переважна частина нашої продукції в декількох типових серіях.

2009 р.

Новий бренд компанії «Ronal» зайняв на європейському ринку своє місце. Тому в 2009 році була заснована нова марка «SanSwiss». Величезний попит на нашу продукцію на сучасному ринку призвів до того, що попит на моделі марки «SanSwiss» з'явився і в інших країнах, таких як наприклад, Бельгія, Люксембург, Швейцарія, Австрія, Росія, Румунія.

2010 р.

У січні 2010 року була створена філія у Румунії, яка сприяла задоволенню зростаючого попиту та дозволила почати продаж нашої продукції в інших країнах. В якості додаткового виробничого підприємства з власним торговим підрозділом є філія в Тімішоарі, а також логістичний центр для продажу на Балканах. Завдяки своїм 7 філіям та торговим представництвам в шістнадцяти різних країнах, компанія «SanSwiss» стала провідним постачальником в області сантехніки та обладнання для ванних кімнат. Ми постійно прагнемо максимально задовольнити зростаючі вимоги наших клієнтів

2020 p.

Інвестування в майбутнє: SanSwiss побудував сучасний виробничо-логістичний комплекс в Йічин, Чеська Республіка. Новий багатофункціональний комплекс є важливим кроком в реалізації довгострокової стратегічної мети компанії, яка полягає в максимізації ефективності виробництва, зберігання і налагодженої логістичної системи всієї багатонаціональної групи. Майже 200 мільйонів інвестицій значно збільшили виробничі, складські та офісні площі з 9500 до 18600 квадратних метрів. Це дозволяє ефективно реорганізувати потік матеріалів і кінцевих продуктів і, як наслідок, підвищити швидкість і гнучкість поставок клієнтам по всій Європі. Крім того, сучасне технічне оснащення нового приміщення сприяє подальшому поліпшенню якості всієї виробленої продукції і супутніх послуг для клієнтів.

Ми як і раніше приділяємо велику увагу використанню виключно високоякісних компонентів, технічній складності кожного продукту і всіх деталей. Це єдиний спосіб створити душові кабіни та душові піддони з високою корисністю і довговічністю, які є типовими для бренду SanSwiss і які цінуються споживачами не тільки в Чеській Республіці, а й на складних, мінливих ринках Франції, Німеччини, Бельгії, Швейцарії та нових скандинавських ринках - Норвегії та Швеції.