OK Важливо! Наш веб сайт використовує файли cookies, щоб забезпечити Вам максимальний комфорт при перегляді веб-сайту та використання наших послуг. Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies у відповідності до поточних налаштувань браузера. В будь-який момент, Ви можете змінити налаштування браузера.


SanSwiss - приверженність якості

SanSwiss є традиційним виробником душових кабін і піддонів. Завдяки своєму великому ноу-хау, численним інноваціям та високоякісної продукції, компанія SanSwiss є одним з найуспішніших європейських виробників. З огляду на вдале територіальне розташування три виробничих підприємства і 18 торгових представництв забезпечують бізнес-стратегію компанії.
TV CE ESG Aquaperle
Душові кабіни і душові піддони SanSwiss відповідають найвищим вимогам щодо технічних рішень, функціональності, комфорту і дизайну. Відповідність якості продукції регулярно перевіряється і контролюється. Тільки таким чином можна забезпечити гарантовану високу якість всієї продукції SanSwiss

Вся продукція SanSwiss відповідає високим вимогам діючих європейських стандартів.
Душові кабіни виготовлені з загартованого безпечного скла і відповідають найвищим європейським стандартам EN 12150-1: 2000.